Markýzy

Markýza klasik

Markýza klasik je velmi oblíbená cenově dostupná výsuvná markýza. Barvu konstrukce si můžete vybrat z několika barev. Všechny potahové látky jsou vysoce stálobarevné. Provedení markýzy si můžete zvolit otevřené nebo s krycí stříškou, která látku na hřídeli chrání před prachem a vlivy počasí. Markýzu lze ovládat ručně i motoricky.

Markýza kazetová

Markýza kazetová je velmi žádaná markýza. Oblá kazeta látku chrání před prachem a vlivy počasí. Působí na budově elegantním a kompaktním vzhledem a pohledově fasádu domu neruší. Ovládání je nejčastější motorické, ale u menších rozměrů je možné ovládání i pomocí kliky. Potahové látky používáme pouze od firmy Sattler. Tyto potahy jsou vysoce stálobarevné a jsou nabízené ve velmi široké škále barev i designů. Montáž je možná do stěny i do stropu, příp.do krovů.

Markýza desing

Markýza desingje zcela odlišná od běžně dodávaného sortimentu markýz. Její hranatý vzhled je využíván především při stínění funkcionalistických domů. Je to výrobek určený náročnějším zákazníkům. Ovládána je pomocí elektronického motoru. Kompaktní konstrukce je v základní barvě nerez oceli, ale nabídnout Vám můžeme i provedení dle vzorníku RAL: 9010 a 1013 a dále v barvě antracitu a bronzu. Potahové látky jsou výhradně od rakouské firmy Sattler, které se vyznačují vysokou stálobarevností. Montuje se na stěnu.