Markýzy

Markýza klasik

Markýza klasik je velmi oblíbená cenově dostupná výsuvná markýza. Barvu konstrukce si můžete vybrat z několika barev. Všechny potahové látky jsou vysoce stálobarevné. Provedení markýzy si můžete zvolit otevřené nebo s krycí stříškou, která látku na hřídeli chrání před prachem a vlivy počasí. Markýzu lze ovládat ručně i motoricky.

Markýza kazetová

Markýza kazetová je velmi žádaná markýza. Oblá kazeta látku chrání před prachem a vlivy počasí. Působí na budově elegantním a kompaktním vzhledem a pohledově fasádu domu neruší. Ovládání je nejčastější motorické, ale u menších rozměrů je možné ovládání i pomocí kliky. Potahové látky používáme pouze od firmy Sattler. Tyto potahy jsou vysoce stálobarevné a jsou nabízené ve velmi široké škále barev i designů. Montáž je možná do stěny i do stropu, příp.do krovů.

Cenová nabídka

Dříve než k Vám technik pojede na přesné zaměření a upřesnění podrobností, Vás prosíme o zaslání rozměrů požadovaného výrobku stínící techniky na náš email. V sekci ke stažení je možné stáhnout soubor "Údaje ke kalkulaci" , kde jsou uvedeny veškeré údaje, které potřebujeme znát, aby kalkulace byla co nejpřesnější. Kalkulaci Vám poté zašleme emailem, a po Vašem schválení kalkulace se dohodne návštěva našeho technika.

Naši partneři

ImageImage

AZ-OKNA.CZ - Němčice 142, Pardubice / 533 52 | IČ: 63590379 | +420 775 199 190 | az-okna@email.cz | O cookies

Otevírací doba: Po - Pá: 9:00 - 16:00
local_post_office az-okna@email.cz     phone +420 775 199 190